OXYGENI HAIR-oxigénterápiás kezelés

Rengetegen, sőt egyre többen küzdenek haj- és fejbőrproblémákkal, ekcémás, seborreás tünetekkel, korpásodással, túlzott fejbőr zsírosodással, erős hajhullással a káros környezeti tényezőknek és belső (lelki, hormonális, immunrendszeri) problémáknak köszönhetően. Sokak haja töredezett, száraz, roncsolódott, képtelen a növekedésre, mivel folyamatosan visszatörik. Egyre több férfit érint a fiatalkori kopaszodás, és egyre több nő szenved intenzív hajritkulásban, foltos hajhullásban. Az Oxygeni Hair hajgyógyászati kezelés segít megelőzni minden típusú haj- és fejbőrproblémát!
De nem mindenki küzd hasonló problémákkal! Vannak még egészséges, életteli, dús és fénylő hajak! Fontos azonban tudatosítani magában mindenkinek, akinek egészséges haja van, hogy ez sajnos nem tart örökké. Bőrünk szervezetünk legérzékenyebb felülete: az összes szervi, lelki, pszichikai, szellemi problémánk elsődlegesen bőrünk állapotára van hatással, így jelentkezik a legtöbb betegség a bőrünkön. Éppen ezért rendkívül fontos, hogy fejbőrünk és hajunk egészségére odafigyeljük, és tegyünk azért, hogy minél tovább fenntartsuk!
Mindenkinek ajánljuk az oxigénterápia 3-4 havi, kúraszerű igénybevételét a hajgyógyászati problémák megelőzéséért, a fejbőr egészségének megőrzéséért!

Hogyan előzhetjük meg a haj- és fejbőr problémák kialakulását?
Az oxigén gondoskodik sejtjeink zavartalan működéséért. A hiányos oxigénellátás nagyon gyakran az elégtelen vérkeringés és tápanyagellátás kiváltó oka, ezáltal közvetlenül hozzájárul a bőr gyengüléséhez és az olyan problémák kialakulásához, mint a hajhullás, hajgyengülés, a fejbőrön jelentkező kellemetlen tünetek.
Az oxigén pozitív hatással van a vérkeringésre, így segíti elő a kollagénképződést, ami pedig a haj egészségéért felel. A kollagén a haj elsődleges strukturális fehérjéje: felébreszti az alvó hajhagymákat és hatékonyan lép fel a fejbőrproblémák ellen.
Oxigénterápia kezelések a hajgyógyászatban?
Az Oxigénterápia kezelések segítséget nyújtanak abban, hogy a fejbőr egészséges legyen, segít a hajhagymák erősödésében, ezáltal könnyebben elindul a haj növekedése. Napjainkban az emberek több mint a 90%-a valamilyen fejbőrproblémával küzd. A nem megfelelő termékek használata, a stresszes életmód, a helytelen táplálkozás, a káros környezeti hatások, nagyvárosi élet vagy akár genetikai tényezők is kiválthatják ezeket a hajgyógyászati problémákat.
Milyen tünetekkel, illetve haj- és fejbőrbetegségekkel találkozunk a leggyakrabban?
Intenzív hajhullás, androgén alopécia, zsíros vagy száraz fejbőr, korpásodás, fejbőr hámlás, irritált, viszkető fejbőr, száraz vagy zsíros korpa, sikertelen hajnövesztés, roncsolt haj, száraz, töredezett hajvégek, pikkelysömör, ekcéma. Fontos azonban, hogy mindezek mögött leggyakrabban immunológiai probléma rejlik. Szervi és lelki betegségeink egyaránt direkt hatással vannak immunrendszerünkre. Aminek következtében fejbőrünk és hajunk állapotát is érik a nem kívánt, negatív hatások. Fejbőrünk hajszálaink táptalaja, amelyről épp olyan mértékben kell gondoskodnunk, mint bármely más bőrfelületünkről vagy szervünkről.
